Yavuzeli Karot Firmasi

Yavuzeli Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Yavuzeli civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Gaziantep karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Zirve KarotGaziantep 1995 yılında kurulmuş olup, Türkiye genelinde sektöründe öncü hale gelmiş bir kuruluş olarak sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’de inşaat sektörünün son yıllarda büyük bir gelişme kaydetmesi üzerine, Zirve KarotGaziantep boş durmamış ve teknolojik gelişmeleri de bünyesine entegre ederek, geleneksel yöntemleri bırakıp çağa ayak uyduran bir firma haline gelmiştir.

Karot ile beton kesme, hidrolik raylı kesim, derz kesme, filiz kesme, beton kırma, halatlı kesme, beton çatlatma, karbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında Türkiye’nin sanayileşmiş aynı zamanda da Anadolu’nun en eski medeniyetlere misafirlik yapmış ve Güneydoğu’da en büyük şehirlerinden biri olan Gaziantep’te sizlere 7/24 en iyi hizmeti en iyi fiyata vermek için çabalamaktadır.

1995 yılından bu yana 23 yıldır biriktirdiği bilgiyle, deneyimini ve teknolojisini nitelikli insan kaynakları ile birleştiren yaratıcı ve dinamik yapısı ile ülkemizin yaşam standartlarını yükseltmek ve inşaat sektöründe her daim kaliteyi, verimliliği ve personel güvenliğini de dahil ederek örnek bir firma olma konusunda isteklidir. Aldığı projeleri sahiplenen ve müşteriyi iyi dinleyip müşterinin isteklerine dört elden odaklanan personelimizle, en doğru çözüm olanağını firmasına sağlayan Gaziantep Karot, bu anlayışı bir misyon olarak benimsemiştir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller