Kamil Karot Firmasi

Şehitkamil Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Şehitkamil civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Gaziantep karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Zirve Karot, 23 yıldır bulunduğu sektörde, yaptığı işi en düzgün yapan şirkettir. Kurulduğu 1995 yılından beri edindiği amaçları, ilkeleri, misyon ve vizyonu ile örnek bir olarak Zirve Karot’un kurulma amacı şirketimizin; çalışma ortağımız olan şirketlere kaliteli ve uygun fiyatlara hizmet vermek, ilkemiz ise bu hizmeti verirken çalışanlarımızın iş güvenliğini göz ardı etmemektir. Müşterilerimizin memnuniyeti Zirve Karot’un en önemli amacıdır ve bütün işlerini bu doğrultuda tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de sürdürmeye devam eder.

Misyonumuz, kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde edindiği tecrübelerle çalıştığı firmaların çözüm ortağı olmak ve konusunda her zaman öncelikli aranan uzman ve lider firma olmaktır. Vizyonumuz, taahhüt edilen her işte sağladığı kalite ve güven çerçevesinde, uluslararası standartlar ve ötesinde en iyi hizmeti sağlayan, sağlıklı büyüyen ve gelişen rekabet ortamında kalıcı üstünlük elde ederek sektörde marka olan bir firma olmaktır.

Şirketimiz, diğer şubelerde olduğu gibi Gaziantep’te de karot beton kesme ile hizmetinizde! Karot beton kesme işlemi betona zarar vermeden ve istenilen çapta yapılır. Karot beton delme işlemi ile hemen hemen aynı olan karot beton kesme işlemi, GaziantepKarot tarafından deneyimli kadromuz ile en hızlı şekilde yapılır. Üstelik bu hizmetten, 7/24 acil destek servisimizle yararlanabilirsiniz!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller