Kamil Karot Kesme

Gaziantep Karot firmamız, beton delme kesme alanında Şehitkamil ilçemizde halatlı tel kesme, hidrolik derz ve filiz ekme ankraj hizmetlerini Şehitkamil için vermektedir

2.005.515 nüfusu ile Gaziantep, Türkiye’nin en kalabalık sekizinci şehri ve Türkiye’nin en eski kentlerinden bir tanesi. Kuzeyinde Kahramanmaraş, güneyinde Kilis, batısında Osmaniye, doğusunda Şanlurfa ile çevrili olan kentin tarihi İlk Çağlar’a kadar uzanıyor. Kuruluşunun ilk dönemlerinde Babil yönetimi altında kalan Gaziantep’in Medler, Asurlular, Persler, Bizanslılar ve Osmanlar gibi pek çok ulusa ev sahipliği yaptığı biliniyor.

Ticaret yollarının üzerinde bulunması ve liman kentlerine yakınlığı nedeniyle yüzyıllardır önemli bir konuma sahip olan kent GüneydoğuAnadolu Bölgesinin en gelişmiş şehri olarak gösteriliyor. Zengin tarihe sahip ve benzersiz yerel sanatlarıyla dikkat çeken Gaziantep, Türkiye’nin önemli turistik merkezleri arasında. Romalılar Dönemi’nde Latince Antiochia ad Taurum olarak adlandırılan kent, Araplar tarafından ele geçirilince ‘pınarı bol anlamına gelen “Ayıntap” olarak anılmaya başladı.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller