Karkamış Beton Kesme

Gaziantep Beton Kesme firmamız, Gaziantep ve Karkamış elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Karkamış ve civarı hizmet vermektedir.

Gaziantep Karot, Gaziantep’te sizlerin hizmetinizde! Halatlı tel kesme, karot beton delme, kesme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, derz kesme, asfalt kesme, beton kırma, vakumlu el karotu ve daha birçok uygulamamız ile Gaziantep’te sizin yanınızdayız! Kurulduğumuz günden itibaren yaptığımız işi en kaliteli, en güvenilir ve en temiz şekilde yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve iş güvenliği, işin her aşamasında bizim için en önemli unsurlardandır.

Halatlı tel kesme, son yıllarda kullanılan en son teknoloji ile sunulan bir uygulamadır. Kesme derinliği diğer uygulamalara göre oldukça fazla olan halatlı tel kesme uygulaması, sanılanın aksine bir tarafı hafriyat ya da toprak olan betonarme blokların kesilmesinde de uygulanmaktadır. Münferit, mütemadi ve radyejeneral temellerde, büyük beton kütlelerinin kesiminde, kule vinç sabitlemelerinde, bina yıkımlarında, yığma bina yıkımlarında gibi alanlarda kullanılır.

Zirve Karot, 1995 yılından beri yaptığı işlerle göz dolduruyor ve doldurmaya devam edecek. Yaptığımız uygulamalarla kendi alanımızda bir numara olduğumuzu biliyoruz ve bunun için her gün, her saat çalışıyoruz. Deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz. 7/24 acil hizmetimiz ile günün her anında sizlere yardımcı oluyoruz!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller