Karkamış Karot Firmasi

Karkamış Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Karkamış civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Gaziantep karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Anadolu’da Geleneksel Konut Mimarisi içinde değerlendirilen konutlara yerleşimlerden biri olan Gaziantep, tarihi kent dokusuna ait bu birikim açısından oldukça iyi bir içeriğe sahiptir.  2 milyondan fazla nüfusuyla Güneydoğu’nun en büyük şehri olan ve aynı zamanda Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Gaziantep tarih boyunca jeopolitik konumu bakımından ilk çağlardan günümüze kadar önemli bir yerleşim bölgesi olmanın yanı sıra, yüzyıllar boyunca kurulan farklı medeniyetlerin izlerini taşımaktadır.

Geleneksel Gaziantep evlerinin biçimlenmesinde tarih, inanç, gelenek, kültür, coğrafya, ekonomi gibi bazı faktörler etkili olmuştur. Geleneksel Gaziantep Evleri, sokaktan yüksek taş duvarlarla görsel olarak koparılmış, hayat adı verilen iç avlu etrafında konumlanmış yapılardır. Evler dar sokaklar içerisinde nizami olarak inşa edilmiş, ancak evlerin birbirini görmeleri engellenmiştir. Komşu eve bakan cephelere pencere konulmamış veya yüksek pencereler konularak komşuluk ilişkilerine dikkat edilmiştir.

Gaziantep Zirve Karot, kimyasal ankraj uygulaması ile Gaziantep’te hizmetinizde! Yaptığı tüm işlerde olduğu gibi kimyasal ankrajda da bir numara olan Gaziantep Zirve Karot, her zaman daha iyisi için çalışır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller