Çelikhan Karot Kesme

Adıyaman Karot firmamız, beton delme kesme alanında Çelikhan ilçemizde halatlı tel kesme, hidrolik derz ve filiz ekme ankraj hizmetlerini Çelikhan için vermektedir

Güneydoğu bölgesinin bilinen ilk sanayi bölgeleri arasında yer alan Adıyaman şehrinde açtığımız Karot Adıyaman şubesi ile 95 yılından bu yana belirlediğimiz ve gerçekleştirmeyi başardığımız ülkenin dört bir yanına yayılma politikamızın doğru bir tercih olduğunu bugün artık daha iyi biliyoruz. Karot Adıyaman, 81 ilde konutlar, karma yapılar, devlet binaları ve yollar için karot beton delme, kesme işlemlerini kaliteden ödün vermeden profesyonel ekibini arkasına alarak teknolojinin tüm şartlarına uygun bir biçimde gerçekleştirmektedir. 23 yıllık bir tecrübe ve başarıya sahip şirketimiz bir çok müşterilerimiz ve partnerlerimiz tarafından kabul edilmiş çok sayıda referansa sahip olmuştur.  Müşterilerimizin bizlere verdiği bu sorumluluğun altından layıkıyla kalkan firmamız Karot Adıyaman olarak da aynı yapıyla ilerlemektedir.

 

Karot delme kesme, kimyasal ankraj, hidrolik yöntemle beton kesme, derz ve asfalt kesme, beton çatlatma, halatlı elmas tel kesme işlemlerinin dışında kontrollü bir şekilde bina yıkımı hizmeti de vermektedir. Kullandığı ürünlerin aynı zamanda satışını da yapan firmamızda son teknoloji ile üretilmiş makineler bulunmakta ve deneyimli bir eleman kadrosuyla çevreye zarar vermeden işlemler yürütülmektedir.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Adıyaman İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller