Çelikhan Beton Kesme

Adıyaman Beton Kesme firmamız, Adıyaman ve Çelikhan elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Çelikhan ve civarı hizmet vermektedir.

1995 yılında kurulan Zirve Karot, birçok projede karot delme, kesme işlemleri yapan, ön fizibilite çalışmaları için ücretsiz keşifler yapmaya devam eden, inşaat süreçlerinin yönetimini ve mimari projelendirmenin süreçlerinde yer alan bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana hızla ülkenin her noktasında satış ve uygulama ofisleri olan firmamız Adıyaman şubesiyle de ihtiyaçlara karşılık vermeye devam etmektedir.

 

Senelerdir edindiğimiz her türlü deneyimi ve profesyonel bakış açımızı motivasyon kaynağımız olarak kabul edip, iz bırakan projelerde yer almak, çalıştığımız kentin dokusuna ve ruhuna zarar vermeden, doğasına katkıda bulunacak ve başta müşterilerimiz olmak üzere, çevrede yaşayan herkesi mutlu edecek projeler yaratmayı misyon haline getirmiştir.

 

Karot Adıyaman, profesyonel ekibiyle tüm imkanlarını kullanarak sizler için çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Gelişen mimari yapısıyla yoğun bir inşaat alanına sahip Adıyaman’da karot delme kesme işlemleri dışında asfalt ve derz kesme işlemleri de yapılmaktadır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Adıyaman İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller