Tut Karot Firmasi

Tut Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Tut civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Adıyaman karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Ev tipi dübellerin çok daha gelişmiş versiyonlarıdır ve içerisinde bulundurduğu hızlandırıcı ve yapıcı ile hızla yapıştıran dayanıklı bir ürün haline gelmiştir. Ev içerisinde ve ambalaj ve tabelaların yapıştırılması için kullanılan kimyasal ankraj, gelişen inşaat sektörüyle beraber artık betonarme yapıya kuvvetli bir bağlantı yapılması gerek durumlarda da kullanılabilecek uygulamalar arasında yer almaktadır.

Yapıştırılmak istenilen yere uygulanan kimyasal malzeme ile binalarınız güçlenebilir. Kolon, kiriş, perde, beton gibi yapıların birleştirilmesinde son derece dayanıklı bir ürün olaran kimyasal ankraj inşaat ve sanayi sektörünün vazgeçilmez uygulamaları arasındadır.

 

Kimyasal ankrajın avantajları saymakla bitmez. Uygulanan yöntem binalar için oldukça güvenilir, paslanmaz, gevşemez ve çözülmez bir fırsattır. Müşterilerimizin ekonomisini de düşünen Karot Adıyaman, bu uygulamayı ekonomik olmasından dolayı şiddetle tavsiye eder.

 

Karot Adıyaman, sektöre girdiği ilk günden itibaren deneyimli elemanları ve üst düzey yöneticileriyle karot denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmanın verdiği gururla, tüm şehirlerimizde hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Arayın ve farkımızı görün!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Adıyaman İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller