Tefenni Karot Firmasi

Tefenni Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Tefenni civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Burdur karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Asfalt ve derz kesme işlemleri 23 yıldır güvenceniz altında! Karot Burdur şubemiz ile artık Türkiye’nin tüm illerinde, kasabalarında ve köylerinde hizmetinizdeyiz. Karot ile beton delme, kesme, beton çatlatma, kırma, vakumlu ve hidrolik el karotu, halatlı elmas tel kesme, kontrollü bina yıkımı, filiz ekme, kimyasal ankraj gibi uygulamalar ile inşaat sektörünün nabzını tutuyoruz.

 

Asfalt ve derz kesme işleminin yapım amacı beton yüzeylerin onarılması çıkartılması ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesidir. Bu uygulamalar esnasında genelde yüzeyin tamamı zarar görebilmektedir. Fakat 23 yıldır bu konuda uzman kadrosu ve gelişmiş son teknoloji iş makineleriyle farkını her zaman ortaya koyan Karot Burdur, betona hiçbir şekilde zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Üstelik bu işlem esnasında sıfır titreşim ile, çevreye gürültüsüz bir inşaat ortamı sunmaktadır. Ne gürültü çıkarır, ne etrafı tozuturuz sloganıyla derz kesme makinelerimizle 40 santimetreye kadar beton kesme işlemi yapmaktayız. 40 cm üstündeki kesme işlemleri için de karot ile beton kesme yöntemi uygulayarak sorunsuz ve kalite esas bir işçilik garantisi veriyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Burdur İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller