Taşova Karot Firmasi

Taşova Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Taşova civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Amasya karot şubemizi yönlendiriyoruz.

İnşaat sektörünün deneyimli  kuruluşlarından olan Zirve Karot Amasya, 1995 yılında kurulmuş olup, neredeyse çeyrek asırlık bir tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır. Faaliyetlerini gerçekleştirmeye başladığı ilk günden bu yana karot beton delme, kesme ve filiz ekme alanlarında faaliyetlerini sürdürmüş ve günümüzde bu konunun uzmanı haline gelmiştir. Dönemin ihtiyaçlarını sürekli takip eden ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran Karot Amasya, beton delme kesme ve filiz ekme konusunda bir çok okul, otel, iş yeri ve tesis inşaatlarında hizmet vermiştir.

 

Amasya şehri doğanın tüm güzelliğini içinde barındıran, her kesimden insanın yaşamak için can attığı ve gerek iş olanakları gerek turistlik faaliyetler için günümüzde sıkça tercih edilen bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İnşaat sektörünün var olan eksiklikleri üzerine fizibilite çalışmaları yapan ve bu sebeple yeni firmalara karşı davetkar olan Amasya’da 95 yılından beri var olmanın mutluluğu ile tüm karot delme kesme işlemlerinizi zevkle yapmaktayız.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Amasya İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller