Susuz Beton Kesme

Kars Beton Kesme firmamız, Kars ve Susuz elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Susuz ve civarı hizmet vermektedir.

Kars Zirve Karot, diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi Susuz ilçemizde de özverili ve profesyonel bir şekilde işini yapar ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetini sunar. Susuz Karot yaptığı işte en iyisidir çünkü yaptığı işleri zamanında teslim eder ve bu işleri ciddiye alarak yapar. Zirve Karot’a işiniz ne zaman düşerse Susuz ve civarından arayabilir ve ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmetimizle artık acil olan işlerinizi de Susuz Zirve Karot’a emanet edebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana yaptığı uygulamalarda her zaman için en iyisini düşünen Zirve Karot Susuz, her durumda gerekeni düşünür ve çalışmalarını ona göre yapar! Siz de yapılan işten memnun kalmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve size yardımcı olalım!

Zirve Karot, Karot beton kesme uygulaması ile hizmetinizde! Karot beton kesme işlemi betona zarar vermeden ve istenilen çapta yapılır. Karot beton delme işlemi ile hemen hemen aynı olan karot beton kesme işlemi, Zirve Karot tarafından deneyimli kadromuz ile en hızlı şekilde yapılır. Kesme işlemi, demir donatılı ve demir donatısız tüm zeminlerde uygulanabilir. Zirve Karot güvencesiyle yapılan işlerden siz Kars ve Merkez, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz, Akyaka bölgesindeki değerli müşterilerimiz de memnun kalacak!

Zirve Karot, tüm şubeleriyle 7/24 hizmetinizde! 23 yılda birçok büyük şirketle çalışan Zirve Karot, çalıştığı tüm şirketlerden referans mektubu alarak bu memnuniyeti tescillemiştir. İşimizi sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirip Susuz için hiçbir şekilde işten kaçmayız.

Tek değiliz ama, en iyisiyiz..!              

Hizmet Verdiğimiz Diğer Kars İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller