Serinhisar Beton Kesme

Denizli Beton Kesme firmamız, Denizli ve Serinhisar elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Serinhisar ve civarı hizmet vermektedir.

Selçuklular döneminden günümüze geldiği düşünülen Akhan Kervansaray’ı, Denizli’de görülmesi tavsiye edilen bir diğer durak noktası. Köklü bir tarihe sahip olan bu yapı birçok mühendise ve mimara ilham olmuştur. Kervansarayda iki adet kitabe bulunur. 1254 yılında tamamlanan yapı, tarihi eserlere de ev sahipliği yapmaktadır. Duvarlarda hayvan figürleri bulunduran bu tarihi binanın bir diğer avantajı da şehir merkezine yakın olmasıdır. Yaklaşık 1000 yıllık tarihiyle gözleri kamaştıran yapı, sizlere tarihsel bir yolculuk davetinde bulunuyor.

 

Kurulduğu 95 yılından itibaren kendinden emin adımlarla üzerindeki sorumluluğun farkında olan, kendisine verilen desteği ve güveni boşa çıkarmamaya özen göstererek, dengeli ve sürekli büyümeyi ve gelişmeyi amaçları arasında ilk sıraya koymuş, iş ortaklarına karşı yüksek sorumluluk bilincinde, inşaat sektöründe kalite ve güven duygusunu aşılamayı hedefleri arasında yerleştirmiş, ve bu misyonu gelecek nesillere aktarma bilincinde olan Türkiye’nin her şehrinde hizmet vermeye devam eden Zirve Karot, bu azim ve hırs ile küresel bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek, sürekli gelişim içerisinde olan dinamik bir şirkettir.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller