Seben Karot Kesme

Bolu Karot firmamız, beton delme kesme alanında Seben ilçemizde halatlı tel kesme, hidrolik derz ve filiz ekme ankraj hizmetlerini Seben için vermektedir

Bolu’nun güzellikleri sadece merkezi ile de sınırlı kalmıyor. Bolu ve çevresinde yer alan ilçelerinde de birçok güzellik sizlere kapısını açmış durumda. Bunlardan bir tanesi ve belki de en meşhuru olarak bilinen Sülüklügöl, Mudurnu ilçesinde yer almakta. Geçmişten bugüne gelene kadar birçok deprem atlatan gölde bir takım çökmeler olsa da ağaçları sular altında bıraksa da bugün hala göl içerisindeki ağaç gövdelerini görebilmeniz mümkün.

 

Batı Karadeniz bölgesinde yer alan geçirdiği tüm talihsizliklere rağmen en etkileyici doğal güzelliklerden biri olarak bilinen Sülüklügöl, içerisinde yer alan milli park ve göl ile beraber yaklaşık 900 hektarlık bir alanı kaplamaktadır.  Milli park ve çevresinde mevsime göre birçok hayvan çeşitliliği görülmektedir. Karaca, boz ayı, yaban domuzu ve kurt gibi hayvanlar en sık görülenleridir. Fakat gölün doğası dışında meşhur olduğu bir diğer konuysa, göl içerisinde bulunan balıkların çeşitliliğidir.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller