Şahinbey Beton Kesme

Gaziantep Beton Kesme firmamız, Gaziantep ve Şahinbey elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Şahinbey ve civarı hizmet vermektedir.

Gaziantep Karot, beton yüzeylerin onarılması çıkartılması ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesi için derz kesimi uygulamaları yapmaktadır. Derz kesimini ve asfalt kesme işlemini yaparken yüzeyin tamamı zarar görmez ve dahası ek bir düzeltme işlemine de gerek kalmaz. Derz kesme ve asfalt kesme işlemlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde yapan Gaziantep Karot, diğer 12 uygulama alanlarında olduğu gibi bu alanda da öncü bir firmadır.

Gaziantep Karot’un birçok derz kesme ve asfalt kesme alanında birçok seçenek de bulunuyor. Derz Kesme ve asfalt kesme faaliyet alanları; Havalandırma boşlukları, şavt açılımları, asfalt kesimleri ve onarımı, inşaat derzleri, kontrol derzleri, diletasyon derzleri, merdiven boşlukları ve yağmurluk ve su kanallarıdır. Gaziantep Karot ne zaman ihtiyacınız olursa 7/24 servisimizle ne zaman ulaşmak isterseniz hizmetinizde.

Zirve Karot, kurulduğu günden beri en iyisi olma yolunda ilerleyen yenilikçi, gelişime açık ve müşteri odaklı bir şirkettir. Misyonumuz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek! Kendi alanımızda tek değil en iyisiyiz! Yaptığımız uygulamalarda, karşılıklı güven içerisinde verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza eminiz! Zirve Karot, diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi Gaziantep’te Gaziantep Karot ismiyle hizmetinizdedir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Gaziantep İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller