Merzifon Karot Firmasi

Merzifon Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Merzifon civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Amasya karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Yola çıktığımız 95 yılından beri müşterilerimizden aldığımız desteklerle, Türkiye’nin her kentinde açtığımız şubelerle, doğru yolda ilerleyen ve bu adımlara da en emin adımlarla devam eden Karot Amasya,  ürettiği tüm projelerin,  inşasını gerçekleştirdiği tüm bölgelerin standartlarını yeniden yorumlayarak, gelişen teknolojinin doğrultusunda sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. 

 

İlk günden itibaren bugünlere artan bir müşteri portföyüyle gelen hissettirdiğimiz güven duygusunun karşılığını aldığımız, kalite, hız esaslarıyla yaptığımız her projenin altında imzamızın olmasından gurur duyan bir firma olarak karot beton delme kesme, filiz ekimi, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı ve derz kesme işlemleri yapmaktayız. Karot beton delme kesme işlemlerinin yanı sıra asfalt derz kesme işlemleri ile de kendini ve başarısını kanıtlamış firmamız her geçen gün daha çok firma tarafından tercih edilmesiyle işinde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Amasya İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller