Marmara Beton Kesme

Balıkesir Beton Kesme firmamız, Balıkesir ve Marmara elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Marmara ve civarı hizmet vermektedir.

Balıkesir turizme ve tarihe verdiği değer kadar sanata da değer vermekte. Bu sebeple sinemaya olan büyük katkıları ve halkın sinemaya olan sevgisini arttırmak için Balıkesir Sinema Günleri, 10 yıldır yapılan bir sinema etkinliği olarak bilinmekte.  Kültür bakanlığının büyük destekleri ile bir hafta süren bu etkinlikte, yönetmenler, konuk oyuncuların katılımıyla atölyelerin ve söyleşilerin yapıldığı dopdolu bir etkinlik haline gelmektedir.

 

Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali, Balıkesir ve çevresinde bulunan farklı çeşitlerde ve nesilleri tükenmekte olan kuşlar hakkında bilgi vermek ve onların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmeleri için duyarlılık yaratmak amacıyla düzenlenen bir festivaldir. Aynı zamanda milli parkların ve kuş gözlem evlerinin de tanıtımının yapıldığı festivalde sergiler, tiyatrolar ve etkinlikler de düzenlenmekte.

 

Erdek Zamanı denilen süreç ise 1 hafta boyunca ilçe meydanlarına kurulan stantlar ile konser ve etkinliklerin yapıldığı ve en sonunda da tarihi bölgelerin gezilerek bilgi verildiği bir kültür festivalidir.

 

Eşsiz Balıkesir’de Karot Balıkesir olarak beton kırma işlemleri yapmakta ve binaların her zaman en iyi şekilde yapılandırılmasına önem veren bir karot delme firmasıyız.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller