Kulp Karot Firmasi

Kulp Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Kulp civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Diyarbakır karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Diyarbakır Karot, diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi Diyarbakır’da da özverili ve profesyonel bir şekilde işini yapar ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetini sunar. Diyarbakır Karot yaptığı işte en iyisidir çünkü yaptığı işleri zamanında teslim eder ve bu işleri ciddiye alarak yapar. Diyarbakır Karot’a işiniz ne zaman düşerse arayabilir ve ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmetimizle artık acil olan işlerinizi de Diyarbakır Karot’a emanet edebilirsiniz.

Diyarbakır Karot, beton çatlatma işlemini hidrolik sistemi ile yapar. Beton delme ve kesme işleminden önce yapılan bu uygulama (beton çatlatma), bu işlemler için hazır bir zemin hazırlar ve büyük bir avantaj sağlar. İki ya da üç adet ekskavatörün yapacağı işi, bir adet çatlatma makinemiz yapabilir.

Zirve Karot, 1995 yılında, Türkiye genelinde ve yenilikçi, sürekli gelişim politikası ile birlikte kurulmuştur. Zirve Karot’un amacı müşterilerine en kaliteli ürünleri, en iyi fiyata ve en iyi hizmetle sunmaktır. Zirve Karot’un diğer firmalardan farkı, önce personelin kalitesine yatırım yapması, hız, yenilik ve teknolojiye önem vermesi ve sonuç odaklı olmasıdır. Zirve Karot’un ilkesi ise; iş güvenliğini, kaliteyi, iyi hizmeti ve zamanında iş teslimini her zaman için uygulamaktır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Diyarbakır İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller