Kıbrısçık Karot Kesme

Bolu Karot firmamız, beton delme kesme alanında Kıbrıkcık ilçemizde halatlı tel kesme, hidrolik derz ve filiz ekme ankraj hizmetlerini Kıbrıkcık için vermektedir

Bolu iline yaklaşık 35 kilometre yani 40 dakika kadar uzakta yer almaktadır.  Abant Dağları’nın arasında yer alan bu meşhur göl denizden 1325 kilometre kadar yukarıda yer alır. Ankara’ya 220, İstanbul’a 260 kilometre uzaklıkta bulunması herkes tarafından ilgi odağı haline gelmesini sağlamıştır. Birçok şehirden otobüs seferi ile göle ulaşım sağlanabilmektedir. Şahsi araçla gelindiği takdirde Kaynaşlı olarak bilinen ayrımdan itibaren gölün içerisine girmeye başlayacağınızı hatırlatırız. Zirve Karot Bolu olarak bu güzelliklere sahip çıkıyor ve doğayla bütün olan inşaatı savunuyoruz.

Sektöre 1995 yılında giriş yapan Zirve Karot Bolu; karot, beton delme, kesme, filiz ekme ve beton kırma uygulamalarında hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe karot beton delme işlerinde profesyonel olarak hizmet veren firmamız Türkiye genelinde karot beton delme kesme, kırma ve filiz ekme uygulamalarında ücretsiz keşif yapmaktadır.

Karot uygulaması; betonu silindir şeklinde kesme işlemidir. Karot makineleri elektrik ile çalışmaktadır. Ucunda elmas kaynaklı kovanı ile düzgün silindir şeklinde beton keserek delme uygulamasını gerçekleştirebilmektedir. Zirve KarotBolu karot uygulamalarında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için en iyi seçenek olacaktır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bolu İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller