Kemer Karot Firmasi

Kemer Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Kemer civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Burdur karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Bu bağlamda iş güvenliğine verdiği önem ile de kendinden söz ettiren firmamız Burdur ilçesindeki mimariye ve insan yaşamına da ayrı bir önem vererek sürdürdüğü tüm çalışmalar sonucunda aldığı olumlu referanslarla doğru bir şekilde hareket ettiğini önce sizlere sonra da kendine kanıtlar nitelikte çalışmalar üretiyor.

 

Burdur’da yer alan Mısırlılar Evi, Oluklar Altı Caddesi üzerinde yer alır. 19.yüzyıl civarlarında inşa edilen yapı iki katlı olup, ilk katında kış mevsiminde kullanılan odalar ve depo üst katında ise yaz için tercih edilecek şekilde konumlandırılmış açık odalar bulunmaktadır. Ahşap bir yapıdan tavan ve panjur sisteminin yanında sayıca çok pencereleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Böylesine etkileyici bir mimariye sahip olan bir şehirde faaliyetlerimizi sürdürüyor olmaktan mutluluk duymakla beraber sizlere kalitenin ne demek olduğunu göstermeyi hedeflemekteyiz.

 

Halatlı elmas tel kesme yöntemini uzun yıllardır hatasız bir şekilde uyguluyor ve sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller