Ilıca Karot Firmasi

Ilıca Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Ilıca civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Erzurum karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Zirve Karot, 1995 yılında kurulmuş, belli amaçlar ve ilkeler doğrultusunda hareket eden, misyonu ve vizyonu ile kendi alanındaki diğer şirketlere olan, ilerlemeci ve müşteri memnuniyetinin en üst seviye olduğu bir beton delme ve kesme yapan Erzurum firmasıdır. Şirketimiz, kurulma aşamasında kendine belli değerler yaratmış ve bu değerler ışığında verdiği hizmeti her zaman en doğru şekilde gerçekleştirmiş ve müşterisini hep ön planda tutmuştur.

Zirve Karot, Erzurum ilimizde, Ilıca Zirve Karot adıyla hizmetinizde! Kontrollü bina yıkımını, vinç yardımı ile hidrolik beton kesme Ilıca makinaları ve Ilıca halat ile beton kesme makinaları kullanılarak kontrollü bir şekilde yapıyoruz. Bunu yaparken iş güvenliğini, can güvenliğini ve çevremizi düşünerek yapıyoruz. 

Zirve Karot Ilıca, çıktığı yolda sorunlara karşı her zaman çözüm odaklı yaklaşır. Sorunlara inovatif çözümler getiren  Zirve Karot, hem en kaliteli hizmeti sağlar hem de deneyimli kadrosu ile işini zamanında bitirir. 

Deneyimli kadromuz ile birlikte diğer şirketlerden farkımız; işin yapılma hızına, yeniliklere ve teknolojiye önem verilmesi, bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması, müşteri için yapılabileceklerin ilk oluşumda sunulması, sonuç odaklı kalarak, gayretli ama önce siz Ilıca civarı müşterilerin memnuniyetinin korunmasıdır.

Zirve Karot olarak bu noktaya gelmek için çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını siz değerli Ilıca ve Erzurum bölgesindeki müşterilerimiz sayesinde almaya devam ediyoruz. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak isterseniz Merkez, Palandöken, Aşkale, Çat, Hınıs, Horasan, Oltu, İspir, Karayazı, Narman, Olur, Pasinler, Şenkaya, Tekman, Tortum, Karaçoban, Uzundere, Pazaryolu, Ilıca, Köprüköy ve civarındaki karot beton kesme uygulamalarınızda 7/24 bize ulaşabilirsiniz!

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller