Göynücek Beton Kesme

Amasya Beton Kesme firmamız, Amasya ve Göynüçek elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Göynüçek ve civarı hizmet vermektedir.

Firmamız 1995 yılında kurulmuş olup, karot delme kesme, filiz ekimi başta olmak üzere kimyasal ankraj, beton delme çatlatma ve kontrollü bina yıkımı gibi konularda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Amasya’da açtığı şube ile köyden kente göç üzerine artan inşaat faaliyetlerini yakından takip edip, uzman kadrosunu yapılan uygulamalara dahil edip, kendini diğer tüm firmalardan önde tutan Karot Amasya, sizlerin daima yanında.

 

Karot beton delme, kesme , gerekli durumda alma ve ücretsiz keşif gibi uygulamaları yapmasının yanında inşaat sektörüne girecek firmalar için de bu uygulamayı en iyi şekilde anlatmayı görev edinmiştir.

 

Karot beton delme , Q10 – Q500 cm derinlikle 45 ve 90 derecelik her çaptaki deliği sıfır titreşim ile betona hiçbir zarar vermeden delme işlemine verilen addır. Darbesiz bir şekilde çevreye zarar vermeyecek şekilde özel üretim makineler kullanılarak yapılan karot beton delme işlemi Karot Amasya ile kalitenin doruklarında!

 

Tek değiliz fakat en iyisiyiz anlayışıyla rakip olarak kendimizden başka kimseyi görmediğimiz firmamıza ulaşmak için günün her saati çalışan müşteri hizmetlerimizi arayabilir, bizlerden ihtiyacınız olan tüm bilgileri en ince ayrıntısına kadar alabilirsiniz. Hemen arayın farkı görün!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Amasya İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller