Gölhisar Beton Kesme

Burdur Beton Kesme firmamız, Burdur ve Gölhisar elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Gölhisar ve civarı hizmet vermektedir.

1995 yılında sektöre girdiği ilk günden beri tek rakibini kendisi olarak gören, yenilikçi, dinamik ve alternatif çözümler sunmayı kendisine ilke edinmiş Zirve Karot, ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Burdur ilinde de 23 yıldır inşaat sektörünün karot ile beton delme kesme, çatlatma işlerini gerçekleştirmektedir. Görülmeye ve yaşamaya değer Burdur’da varlığını her geçen gün belirginleştiren firmamız, Burdur’un kültürel değerlerine de sahip çıkmaktadır.

 

 

Afyon, Muğla, Antalya, Denizli gibi turistlerin sıkça tercih ettiği şehirleri bağlama göreviyle varlığını sürdüren Burdur’un oldukça eski bir tarihi vardır. Paleolitik çağdan bu yana varlığını koruyan şehirde, buna bağlı olarak gezilecek bir çok, antik kent, tarihi bina ve nokta bulunmakla beraber doğal gölleri ve dağları, yeşillikleri de mevcuttur. Küçük ama keşfedilmeye doyamayacağınız bir şehir olma özelliği ile Burdur, son yılların popüler destinasyonlarından biri haline gelmiştir.

 

Burdur şehrinden bahsedilince ilk akla gelen noktalardan biri Ulu Camiidir. Şehir merkezinde yer alan bu camii Pazar Mahallesi olarak bilinen yerde yer alır. Yüksekçe bir tepede görebileceğiniz camii tarihte yazılanlara göre 1300 yılında Hamitoğlu Dündar bey tarafından yaptırılmıştır. Blok taşları kesme şeklinde yapılan yapının tavanı ahşap, çatısı da kiremittendir. Selçuklu Devleti’nin mimari yapısını bizlere gösteren bir camii olduğu için kuzey, doğu ve batı olarak toplam üç adet girişe sahiptir.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Burdur İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller