Gönen Karot Firmasi

Gönen Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Gönen civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Balıkesir karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Balıkesir’in ilçesi olan Gönen, kaplıca sularıyla ünlüdür. Birçok hastalığa ve romatizma gibi ülkemiz insanında sık rastlanılan hastalıklara iyi geldiği bilinen kaplıca sularıyla turistlere hem görsel bir şölen hem de şifa vermektedir.

Termal suların kaynaklarını bulmak için yapılan kalıntılar sonucu şehrin tarihi konusunda da çok iddialı kanıtlara yol açmıştır. Bulunan bulgular sonucunda ilçenin tarihinin milattan önceki yıllara denk düştüğü tespit edilmiştir.

Ayrıca milattan önce 2.yüzyıla ait kitabelerde de sıcak su şehri ismi ile anılmaktadır. Ek olarak oya işleri ile de bilinen Gönen’de günümüzde hala her hafta Oya Pazarları kurulmaktadır. Gönen’e gidip hem pazarları gezebilir hem de şifa dolu termalleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir tatil beldesi olma özelliğindedir. Ekonomik açıdan da dünya üzerinde pirinç üretimi yapan ve ihraç eden ilçelerden biri olma özelliği de işin bonusu!

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller