Ergani Karot Firmasi

Ergani Beton Kesme işinizin boyutu ne olursa olsun, Ergani civarı, kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile size en yakın Diyarbakır karot şubemizi yönlendiriyoruz.

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin orta kısmında yer alan Diyarbakır, yazları oldukça sıcaktır. Öyle ki yazları sıcaklık 45 derecelere kadar çıkabiliyor. Genellikle Diyarbakır’ı gezmek isteyenlere ilkbahar ya da sonbahar mevsimlerinde gezmeleri tavsiye edilir. Diyarbakır’da oldukça merak uyandırıcı tarihi eserler, mimari yapılar ve içerisinde birçok eser barındıran müzeler bulunmaktadır. 

Diyarbakır’a gidildiğinde yapılacak birçok şey bulunmasıyla oldukça şaşırtıcı bir şehirdir. Peki Diyarbakır’a gidildiğinde neler yapılmalı? Diyarbakır Surlarını, mağaraları ve çeşitli müzeleri gezdikten sonra Dört Ayaklı Minare’nin altından 7 defa geçin. Söylenene göre Dört Ayaklı Minare’nin altından 7 defa geçen kişinin dileği kabul oluyormuş. Cahit Sıtkı Tarancı’nın da evinin olduğu Diyarbakır Evleri de görülmeye değer. Dileğinizi garantiye almak istiyorsanız On Gözlü Köprü’den nehir sularına dileğinizi ya da dileklerinizi bırakabilirsiniz. 

 

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller