Dörtdivan Beton Kesme

Bolu Beton Kesme firmamız, Bolu ve Dörtdivan elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Dörtdivan ve civarı hizmet vermektedir.

Bolu şehrine yaklaşık 42 kilometre uzaklıkta bulunan Yedigöller Milli Parkı görülmeye değer bir diğer noktadır. Yedigöller Havzası 1642 hektar genişliğinde bir alana yayılmış vaziyettedir. Seringöl, Deringöl, Büyükgöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Sazlıgöl ve İncegöl olarak isimlendirilmiş yedi tane göle sahip yapmasından adını alan havza, 1965 yılında milli park ilan edilmiştir. Koruma altına alınan alan içerisindeki en büyük göl Büyükgöl’dür. Bu göl üzerinde canlı alabalık yetiştirilmesi yapılmaktadır.

 

Milli park içerisinde 100’den fazla kuş türü yaşamını sürdürmektedir. Yemyeşil bir doğanın içerisinde konumlandırılmış bu milli park içerisinde kamp ve piknik yapma imkanınız bulunmaktadır. Günübirlik ziyaret ile kişi başı 4 TL gibi bir ücret vererek giriş yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca Kartalkaya Kayak Merkezi’de Bolu ilinde yer almaktadır. Genel olarak bahar ve yaz aylarında Abant Gölü, Yedigöller gibi yerlere sıkça ziyaretçi akını olurken, kayak merkezine de kış aylarında gelenlerin sayısı oldukça fazladır. Bolu merkezden yaklaşık 45 dakikalık bir uzaklığa sahip Kartalkaya Kayak Merkezi, Köroğlu ismi verilen dağların olduğu noktada yer alır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bolu İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller