Çivril Beton Kesme

Denizli Beton Kesme firmamız, Denizli ve Çivril elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Çivril ve civarı hizmet vermektedir.

Denizli’de birçok doğal ve tarihi güzellik bulunmaktadır. Gezmekle ve kendisinden söz etmekle bitiremeyeceğiniz Denizli’de yer alan Hierapolis Antik Kenti, Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası listesinde yer almıştır. Her sene birçok turistin ziyaretlerine ev sahipliği yapan antik kent, arkeoloji dalındakilerce kutsal şehir olarak kabul edilir. Milattan önce 190 yılında Bergama Kralı Eumenes tarafından kurulduğu bilinmektedir. Kalıntılarının bir çoğu hala sapasağlam bir şekilde günümüzde kadar gelebilmiştir. Depremlerden aldığı zarara rağmen ayakta duran yapı 12.yüzyılın son yarısından itibaren Türklerin eline geçmiştir. Helenistik bir mimariye sahip olan yapıyı sabah 9 ve akşam 19 saatleri arasında ziyaret etmek mümkündür.

 

İnşaat sektörünün Türkiye’de geldiği noktadan haberdar olan, teknolojik gelişmeleri günün her saati takip eden, yeniliklere açık, her zaman en iyi çözümü en doğru ve çevreye en az zararı verecek şekilde düzenlemeye özen gösteren ve her geçen gün kendine güç katan Zirve Karot, Denizli ile üzerindeki misyonu Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaya çaba harcamaktadır.

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller