Çınar Beton Kesme

Diyarbakır Beton Kesme firmamız, Diyarbakır ve Çınar elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Çınar ve civarı hizmet vermektedir.

Derz kesme ve asfalt kesme işlemlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde yapan Diyarbakır Karot, diğer 12 uygulama alanlarında olduğu gibi bu alanda da öncü bir firmadır.

Diyarbakır Karot’un birçok derz kesme ve asfalt kesme alanında birçok seçenek de bulunuyor. Derz Kesme ve asfalt kesme faaliyet alanları; Havalandırma boşlukları, şavt açılımları, asfalt kesimleri ve onarımı, inşaat derzleri, kontrol derzleri, diletasyon derzleri, merdiven boşlukları ve yağmurluk ve su kanallarıdır. Diyarbakır Karot ne zaman ihtiyacınız olursa orada! 7/24 servisimizle ne zaman ulaşmak isterseniz hizmetinizdeyiz.

Zirve Karot, kurulduğu günden beri en iyisi olma yolunda ilerleyen yenilikçi, gelişime açık ve müşteri odaklı bir şirkettir. Misyonumuz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek! Kendi alanımızda tek değil en iyisiyiz! Yaptığımız uygulamalarda, karşılıklı güven içerisinde verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza eminiz! Zirve Karot, diğer tüm şubelerimizde olduğu gibi Diyarbakır’da Diyarbakır Karot ismiyle hizmetinizdedir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Diyarbakır İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller