Çavdır Beton Kesme

Burdur Beton Kesme firmamız, Burdur ve Çavdır elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Çavdır ve civarı hizmet vermektedir.

Dünya üzerinde 1987 yılından beri ortaya çıkarılmış olan sürdürülebilirlik kavramı, insanlığın iyiliği için geleceğini sağlam temellere oturtma adlı bir anlayışı bünyesinde barındırır. Yakın geçmişe baktığımız zaman dünya üzerindeki sınırlı kaynakların nüfusun artmasıyla beraber tüketiminin de artmasıyla azalan enerji kaynakları, sorumsuzca kirletilen dünyayla birleştiğinde mimarinin de ilgi alanı içerisine girmek zorunda kalmıştır. Enerji kaynaklarını daha az tüketebilecek evler ve buna uygun mimari çalışmalar yapılmaya başlanmıştır ve böylece mimari de üretimin bir parçası haline gelmiştir.

 

Mimari herhangi bir yapı var olduğu süre boyunca ekosistem içerisinde bir etkiye sahiptir. Buna bağlı olarak bu konuda sürdürülebilirlik kavramından söz etmek mümkün bir hale gelir. Binaların tüketeceği enerjinin yenilenebilen kaynaklardan yapılması söz konusu hale gelmiştir. Bu da mimari olarak tasarımın yenilenmesi adına önemli bir adımdır.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer Burdur İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller