Bucak Karot Kesme

Burdur Karot firmamız, beton delme kesme alanında Bucak ilçemizde halatlı tel kesme, hidrolik derz ve filiz ekme ankraj hizmetlerini Bucak için vermektedir

Karot Burdur olarak bu duruma dur diyoruz. Yaptığımız tüm inşaat çalışmalarını çevreye duyarlı, sağlığa duyarlı şekilde yapmanın önemini biliyoruz ve bu şekilde çalışma disiplinini ilkemiz haline getiriyoruz. 23 yıldır karot ile betonu nasıl ne şekilde deleceğimizi, keseceğimizi biliyor ve bu yöntemleri de gelecek tüm nesillere aktarmak istiyoruz. Yaşadığımız dünya hepimizin ve bu dünyayı daha yaşanılabilir bir hale getirmekte bizlerin elinde felsefesi ile sadece inşaat der her sektör ile yakından ilgileniyoruz.

 

Karot ile beton delim esnasında birçok yöntem ve makine kullanılmaktadır. Karot ile betonu delebilir, kesebilir, çatlatabilirsiniz. Karot ile delim işleminin amacına göre farklı makinelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan biri de vakumlu el karotudur. Vakumlu el karotu ile özel durumlarda betonu delme işlemi yapabilmek çok daha kolaydır.

 

Vakumlu el karotunun kullanım alanı betonarme yerlerde Q20 ile Q160 aralığındaki çaplardır. Bu aralıktaki çapları vakumlu el karotu aracılığıyla 50 santimetreye kadar delebilmek mümkündür. Tuğla, ytong, bims gibi hassas olarak bilinen yüzeylerde vakumlu el karotu ile herhangi bir sabitlemeye ihtiyaç olmadan delme işlemini Karot Burdur olarak gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca havalandırma ve doğalgaz baca çıkışları, sabitlemesi mümkün olmayan yerler ve hasar görmüş yüzeylere dübelsiz uygulama imkanı da sağlayan vakumlu el karotu için doğru adrestesiniz!

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller