Bozkurt Beton Kesme

Denizli Beton Kesme firmamız, Denizli ve Bozkurt elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Bozkurt ve civarı hizmet vermektedir.

Hierapolis kentinin görkemli yapılarından biri olan Roma Hamamı, 1984 yılından itibaren Arkeoloji Müzesi olarak ziyaretçilerine hizmet etmektedir. Müze içerisinde arkeolojik kazılar sonucunda elde edilmiş birçok eser sergilenmektedir. Şehrin geçmişine dair kültürel ve tarihi bir yolculuğa davet edercesine, ziyaretçilerine her türlü hizmeti vermekten kaçınmayan müze, özellikle Tunç Çağı’ndan kalma eserlerle ayrıca ilgi odağı haline gelmiştir. Üç bölümden oluşan kapalı mekan ile doğu bitişiğindeki kütüphane açık mekan olarak düzenlenmiştir. Açık alanda yer alan eserler daha çok mermerden ve taştan yapılmış eserlerdir. Heykellerin ve lahitlerin olduğu salon içerideki bölmede yer almaktadır. Son bölüm ise küçük buluntuların yer aldığı salondur. İçeride, el yapımı kap kaçak, avcılık için yapılan silah ve yemek yemek için yapılmış, çanak ve çömlekler yer almaktadır.

 

Karot beton delme kesme konularında fark yarattığı gibi filiz ekimi, derz alfalt, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, karot uzmanlığı ve portatif el kesme gibi cihaz donanımıyla inşaat sektöründe adından söz ettiren Karot Denizli, hizmette sınır tanımamaktadır.

 

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller