Babadağ Beton Kesme

Denizli Beton Kesme firmamız, Denizli ve Babadağ elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Babadağ ve civarı hizmet vermektedir.

Karot uygulaması; betonu silindir şeklinde kesme işlemidir. Karot makineleri elektrik ile çalışmaktadır. Ucunda elmas kaynaklı kovanı ile düzgün silindir şeklinde beton keserek delme uygulamasını gerçekleştirebilmektedir. Zirve KarotÇorumkarot uygulamalarında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Karot beton delme , Q10 – Q500 cm derinlikle 45 ve 90 derecelik her çaptaki deliği sıfır titreşim ile betona hiçbir zarar vermeden delme işlemine verilen addır. Darbesiz bir şekilde çevreye zarar vermeyecek şekilde özel üretim makineler kullanılarak yapılan karot beton delme işlemi KarotÇorum ile kalitenin doruklarında!

 

Tek değiliz fakat en iyisiyiz anlayışıyla rakip olarak kendimizden başka kimseyi görmediğimiz firmamıza ulaşmak için günün her saati çalışan müşteri hizmetlerimizi arayabilir, bizlerden ihtiyacınız olan tüm bilgileri en ince ayrıntısına kadar alabilirsiniz. Hemen arayın farkı görün!

 

Gelin birlikte güzel bir inşaatın temellerini atalım. Web sitemizle ve 24 saat çalışan canlı destek hattımızla her daim yılın her günü yanınızdayız!

 

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller