Adıyaman Beton Kesme

Adıyaman Beton Kesme firmamız, Adıyaman ve Merkez elmaslı karot beton delme kesme sistemlerinde 1995 yılından bu yana Merkez ve civarı hizmet vermektedir.

İnsan hayatını esas alan, yaptığı her işle çevreye verdiği önemi vurgulayan, her gelir grubuna hitap eden uygun fiyatlarıyla, alt yapı işlemleri yapan, doğayla iç içe geçmiş, güvenli ve son teknoloji üretimi iş makineleriyle faaliyetlerini 1995 yılından beri sürdüren Zirve Karot, karot kesme, delme, beton kırma, filiz ekme ve kimyasal ankraj gibi işlem alanlarıyla inşaat sektörünün tüm yükünü üzerinde taşımaktadır.

 

Bu amaç içerisinde konusunda deneyimli ve teknik ekibiyle, profesyonel, lider ruhlu, takım çalışmasına yatkın, çağın modern düşüncelerine hakim, yenilikçi, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeden çalışmayı temel alan, yaptığı faaliyetlerle Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinen Karot Adıyaman, Adıyaman şehrinin güzelliklerine sahip çıkmakla beraber güzelliğine güzellik katmayı misyon edinmiştir.

 

Kalite hedefleri kapsamında personellerimize sürekli eğitim verdiğimiz, iş makinelerimizi değişen teknolojiye göre değiştirdiğimiz firmamız da karot kesme, delme işlemlerinizi güvenerek bizlere yaptırma imkanına sahipsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Adıyaman İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller